خدمات ما

آماده ی همکاری در زمینه های زیر؛

مهندسی نقشه برداری

مهندسی نقشه برداری مشتمل بر حوزه های متنوعی بوده و گروه ما به پشتوانه زمینه تخصصی و تجارب متعدد در همکاری با مراکز و شرکت های فعال در این حوزه، آماده ارائه هر نوع خدمات مشاوره و عملیات نقشه برداری می باشد.

مشاوره ی توسعه ی کسب و کار

توسعه ی کسب و کار شامل کلیه برنامه ریزی ها، استراتژی ها، فرآیندها و اقداماتی می باشد که در راستای ایجاد و پیاده سازی فرصت های رشد یک سازمان در نظر گرفته می شوند.
شما می توانید در زمینه های فوق از خدمات مشاوره ی گروه ما بهره مند گردید.

تهیه ی نقشه های کاداستر

از نقشه برداری کاداستر برای تعیین حدود و ابعاد زمین که در مستندات قانونی تعریف شده است، استفاده می‌ شود.
شما می توانید تهیه ی نقشه های کاداستر خود را به گروه ما بسپارید.

آموزش و مشاوره ی بازاریابی

مشاوره بازاریابی عموما به تدوین و اجرای برنامه ها و استراتژی های بازاریابی برای کمک به کسب و کارها در فروش محصولات و خدماتشان می پردازد.
فعالیت های متعدد علمی ما در این زمینه پشتوانه ای برای ارائه خدمات آموزشی و مشاوره بازاریابی به کسب و کارها می باشد.

ترسیم نقشه های توپوگرافی

نقشه های توپوگرافی نشان دهنده ویژگی های فیزیکی سطح زمین هستند و ما تجارب متعددی در زمینه ی مشاوره و ترسیم نقشه های توپوگرافی در همکاری با مطرح ترین سازمان های ایرانی و شرکت ها فعال در این حوزه داشته ایم.

برنامه ریزی استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک یکی از مهمترین محورهای رشد و توسعه ی کسب و کارها بوده و ما ضمن تحصیل مدارک و تخصص مرتبط، تجارب متعددی را در همکاری با سازمان ها و بنگا ه های ایرانی داشته و آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره و اجرای پروژه های برنامه ریزی استراتژیک می باشیم.

نحوه ی همکاری

شما می توانید علاوه بر راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت از قبیل؛ شماره ی تماس 09193545912 یا ایمیل Info@mohsenyaghoobi.ir، از طریق کلیک بر روی لینک زیر و تکمیل فرم دریافت خدمات مشاوره، اطلاعات اولیه مرتبط با زمینه  مورد نظرخود را ارائه نموده و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.